4 груд. 2015

До Дня Збройних сил України

04 грудня 2015 р. у школі відбулися заходи до Дня Збройних сил України
9 бер. 2015

Ти завжди в наших серцях

У школі було проведено декаду Шевченківських днів
6 бер. 2015

Вибір професії - вибір всього життя

Цими днями у школі вчитель. класний керівник 10-А класу Козак Л.І. провела авторську тематичну виховну годину з профорієнтаційної роботи
20 лют. 2015

Чи готові ми до надзвичайних ситуацій?

У школі проводилось навчання дій учнів при надзвичайних ситуаціях
20 лют. 2015

Уклін тобі, захиснику Вітчизни

20 лютого 2015 року учні школи мали чесь зустрітися з героєм, колишнім учнем школи, Секереш В.І.
18 лют. 2015

Пам'яті Небесної сотні присвячується...

18 лютого в 11-Б класі (кл.кер. Штаєр Г.І.) проведено виховну годину-реквієм пам'яті загиблих Небесної сотні
7 січ. 2015

Діти з Донбасу відпочивали в Колочаві

7 січня, на Різдво, Колочава вітала юних жителів Донбау. Було весело і цікаво.
19 груд. 2014

Святий Миколай для вихованців Вільшанського дитбудинку

19 грудня учні школи відвідали вихованців Вільшанського дитбудинку. Вручили солодощі, виступили із концертною програмоюю
10 груд. 2014

Святий миколай для дітей Сходу

Протягом грудня у школі відбулася благодійна акція "Добре серце". Учні зібрали подарунки для дітей Сходу країни. Подарунки (солдощі, одяг, канцтовари, іграшки було відправлено у м.Сватово Луганської області, де їх зустріли волонтери (Гуменюк С.Г) і разом із місцевими педагогами передали учням місцевих шкіл.
11 жовт. 2014

Виш іде до школи

11 жовтня у Колочавській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбулась дружня зустріч-конференція педпрацівників Колочавського освітнього округу з працівниками Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ»