24 вер. 2014

Конференція Колочавського освітнього округу

23 вересня на базі Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 було проведено конференцію Колочавсього освітнього округу.
18 вер. 2014

Про продення Дня миру

Учасники навчального процесу школи долучилися до акції "День миру". Заплановано 22 вересня провести урочисту лінійку. На знак бажання миру учні випустять з рук голубів - символ миру.
1 вер. 2014

Першовересень у Колочаві

Традиційно святково пройшов першовересень у Колочавській ЗОШ І-ІІІ ст.№1
30 трав. 2014

Останній дзвоник

Урочисто пройшло в школі свято Останнього дзвоника 2014. На святі були присутні директор НПП "Синевир" Дербак М.Ю., сільський голова Худинець В.І., священик о.Василь. Кращим учням школи було вручено грамоти, цінні подарунки.
15 трав. 2014

2-е місце на обласному конкурсі юних екскурсоводів

учні Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 зайняли 2-е місце в обласному конкурсі шкільних музеїв
15 лист. 2013

Тиждень безпеки руху

15 листопада відбулася зустріч учнів старших класів з працівниками ДАІ.
11 лист. 2013

Дні української писемності

11 листопада у школі розпочався тиждень української писемності.
8 лист. 2013

Наш шлях - Європа. Ми - європейці.

07 листопада 2013 року у Колочавській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулися Дні європейської інтеграції.
30 вер. 2013

Не хлібом єдиним

Цього року педколектив Колочавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 вже вшістнадцяте вирушив упізнавальну і водночас відпочинкову подорож до дня працівника освіти. Цьогоріч її можна було назвати духовно-відпочинковою. Ми побували в монастирях в с.Зарваниця, с.Гошів. Також ознайомилися з пам'ятками архітектури й історії в м.Рогатин, відвідали меморіальний комплекс "Борцям за волю" в м.Стрий. Враження від поїздки - неперевершені!
20 вер. 2013

Чеські друзі допомагають освіті Колочави

19 вересня 2013 року за підтримки Гетьмана Пардубіцького краю (Чехія) Мартіна Нетоліцького Колочавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеів №1 було передано шкільні меблі, спортінвентар та мультимедійне обладнання. На святі були присутні Посол Чехії в Україні Іван Почух, директор департаменту освітиінауки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Маріанна Кляп, голова Міжгірської РДА Василь Щур, начальник управління освіти, молоді та спорту Міжгірської РДА Надія Олексієнко та інші.